Are you from USA?
Are you from Ukraine?

Про Кремнієву долину

Кремнієва долина (Silicon Valley) знаходиться в південній частині Каліфорнії, США, та є визнаним світовим центром інновацій, місцем розташування багатьох стартапів та високотехнологічних світових гігантів.

У Кремнієвій долині було засновано чимало високотехнологічних компаній, що робить регіон привабливим об'єктом для венчурних інвесторів. Світові техно-гіганти розміщують в Кремнієвій долині свої штаб-квартири, як то Google, Apple, Chevron, Cisco Systems, Facebook, Intel, Netflix, Nvidia, Oracle, Visa та Wells Fargo. 

Станом на 2018 рік 39 компаній Fortune 1000 розташовані тут.



Revtech Ventures
Sony
Logitech
Hitachi
McAfee
Netscape
Symantec
Opera
Asus
Fujitsu
SanDisk
Hewlett Packard
Oracle
Cisco
Nintendo
Netflix
Nvidia
PayPal
Facebook
AMD
Adobe
Microsoft
Google
Apple
Intel
Yahoo
Ebay

Інноваційну екосистему Долини формують Стенфордський університет та університет Берклі. 

Долина зберігає за собою першість у концентрації венчурних інвестиційних фондів. В 2018 році венчурні інвестиції здійснені в Кремнієвій долині та Сан-Франциско становили 50 мільярдів доларів (19 мільярдів у Кремнієвій долині та майже 31 мільярд доларів у Сан-Франциско). Та тенденція показує стійке зростання.

Акселератори

Також в Долині базуються одні з найбільших у світі акселераторів та інкубаторів, які дають можливість розвитку та росту для стартапів. Найвідомішими з поміж них є Y Combinator, 500 Startups, TechStars.

500 Startups
Tech Wildcatters
Brandery
Excelerate Labs
Y Combinator
AnglePad
Dreamit
Business Blueprint
Techstars

Українці в долині

Був директором з маркетингу в Nimses, одному з найбільш гучних та таємничих українських стартапів.
Має досвід проєктів без маркетингового бюджету з нестандартними рішеннями: перші 500 000 завантажень у грі Stickman Trials та 1 млн завантажень за 98 годин у соціальній мережі Nimses з бюджетом $0,00.

Історії

No items found.